Creative predstavuje druhú verziu Sound Blaster Tactic3D Rage slúchadiel


product_tactic3drageusb_v2_left_blueSpoločnosť Creative predstavila vylepšenú verziu herných slúchadiel Sound Blaster Tactic3D Rage, ktoré prinášajú podporu pre PlayStation 4, Xbox One a Scout režim.
Creative uvedie hneď dva modely týchto nových slúchadiel – káblové a bezdrôtové. Slúchadlá disponujú prispôsobiteľnou hlasovou a zvukovou technológiou SBX Pro Studio, 50mm FullSpectrum meničmi a odnímateľným mikrofónom s rušením okolitého hluku. Novinkou je aj režim Scout Mode pre PC a Mac.
Ten spočíva v tom, že hráč čistejšie počuje nepriateľov, ich kroky a streľbu a vie tak lepšie lokalizovať smer, z ktorého zvuky prichádzajú. K priestorovému zvuku dopomôže aj SBX Pro Studio funkcia, ktorá zvýrazňuje a rozširuje virtuálny priestorový zvuk. Nové slúchadla od Creative si bez problémov pripojíte aj ku konzolám PS 4 ši Xbox One. Káblové slúchadla sa pripájajú cez USB rovno ku ovládaču PS4.
U káblových slúchadiel Tactic3D Rage v2.0 došlo aj k vylepšeniu kábla, ktorý tak poskytuje skvelú flexibilitu a eliminuje zamotávanie. U bezdrôtových slúchadiel si môžete počúvanie hudby vychutnávať 16h v kuse na jedno nabitie batérie. Zvuk budú produkovať 50mm FullSpectrum meniče s frekvenčnou odozvou 20Hz až 20kHz. Efektným prvkom sú aj náušníky osvetlené jednou zo 16 miliónov farieb. Zvoliť je tiež možné pulzovanie farby či intenzitu. Komunikácia v online hrách je dôležitá a preto herné slúchadla Creative disponujú odnímateľným mikrofónom s potláčaním okolitého hluku.
Bezdrôtové aj káblové slúchadla Sound Blaster Tactic3D Rage V2.0 budú dostupné od decembra. Pre bezdrôtový model je odporúčaná maloobchodná cena stanovená na 99,99€, káblový variant bude stať o 20€ menej.
Zdroj: TS Creative

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár