Razer rozdáva program Surround pre vrituálne 7.1 slúchadlá


Razer ohlásil softvérový balík Surround, ktorý vytvára virtuálny 7.1 systém zo stereo slúchadiel, s uvádzaciou zľavou 100%.

V hrách je dobré vedieť, kde sa pohybujú vaší nepriatelia, no v stereo sluchátkach si musíte vystačiť s dvoma kanálmi. Razer vyvinul plugin do svojho Synapse 2.0, ktorý virtualizuje 8-kanálový zvuk na akýchkoľvek stereo slúchadlách.

Dojem priestorovosti zvuku je vytvorený rôznou latenciou medzi signálom pre ľavé a pravé ucho. Na rozdiel od podobných riešení je však Surround od Razeru individuálne kalibrovateľný, pričom nastavenia sú automaticky synchronizované s cloudom. Obsahuje presety pre všetky slúchadlá Razer, pre ostatné slúchadlá je nutné vykonať kalibráciu.

Cena pluginu bola stanovaná na 19.99USD, avšak až do januára 2014 je možné si tento plugin stiahnuť zdarma, dokonca nemusíte vlastniť nijaký produkt od Razeru. Razer však uvádza, že pokiaľ sa Vám ich program páči, môžete namiesto platby zaslať príspevok na charitu Child's Play, kde sa ku dňu písania správy zozbieralo už 10500USD.

Ďalšie informácie, ako aj link na stiahnutie, nájdete na stránke Razeru.

Zdroj: bit-tech.net

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár