Corsair Neutron Series XT SSD


Spoločnosť Corsair na CES 2015 uviedla SSD Neutron Series XT

Spoločnosť Corsair, svetový líder v oblasti vysoko výkonného PC hardvéru na CES 2015 oznámila uvedenie SSD Neutron Series XT o kapacite 240GB, 480GB a 960GB, ktoré sú najvýkonnejšie vysokokapacitné SSD v portfóliu spoločnosti.

SSD Neutron Series XT sú vybavené najmodernejším štvorjadrovým osemkanálovým radičom Phison PS3110 a pokročilými MLC NAND pre vynikajúcu spoľahlivosť a odolnosť (životnosť minimálne 124TBW, záruka 5 rokov). Vďaka tejto kombinácii je Neutron XT schopný dosahovať rýchlosť sekvenčného čítania 560 MB/s a sekvenčného zápisu 540 MB/s, čím využíva SATA 6Gb/s rozhranie na hranici svojich možností. Rýchlosť náhodného čítania 4KB blokov dát je až do 100K IOPS a náhodného zápisu až do 90K IOPS.

Vďaka podpore end-to-end data path protection, vylepšenej korekcii chýb (technológie SmartECC a SmartRefresh), ochrane voči náhlemu výpadku napájania (technológie SmartFlush a GuaranteedFlush) ako aj podpore statického a dynamického Wear-Leveling-u dosahuje Corsair Neutron kompatibilný s Corsair SSD Toolbox konzistentný a spoľahlivý používateľský zážitok.

Neutron XT je vďaka extrémne vysokému ustálenému výkonu ideálny upgrade pre profesionálne video zariadenia s podporou priameho zápisu na SSD, nakoľko umožňuje zachytávať nekomprimované Full HD a 4K video v reálnom čase.

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár