Lian Li predstavilo mini-ITX skrinku PC-TU100


Kufríková skrinka, ktorá je svojimi rozmermi a váhou, ako stvorená na LAN párty.

Dobre známy výrobca kvalitných skriniek obohacuje svoje portfólio o ďalší podarený kúsok. Tentokrát v miniatúrnych rozmeroch pre dosky mini-ITX. Hliníková skrinka, aj keď rozmerovo malá, má dostatok priestoru na všetko čo je treba. Je ideálnou voľbou pre hráčov navštevujúcich LAN párty. Kufríková rúčka jej dodáva elegantný vzhľad a dokonale uľahčuje prenášanie skrinky.

mini

PC-TU100 má rozmery 158 x 275 x 242 mm a váži 1,77 kg. Do skrinky sa dajú osadiť dva disky HDD/SSD. Ďalší disk sa dá osadiť do 2,5″ pozície, iba ak nie je nainštalovaná optická mechanika. Grafická karta môže mať rozmery až do 190 mm, ideálne pre nízkoprofilové grafiky. Vpredu inštalovaný ventilátor s prachovým filtrom sa vyberá jednoducho vďaka bez skrutkovému systému.

Vyberanie bočníc je riešené jednoduchou západkou. Pri nasadzovaní sa len zacvaknú. Predný panel skrinky poskytuje dva USB 3.0 porty a audio konektory pre slúchadlá a mikrofón. Zapínacie tlačidlo má dve farby podsvietenia – modrá keď je systém zapnutý a fialová pri nabiehaní systému. Čo sa týka dĺžky zdroja, tie môžu byť dlhé maximálne 170 mm. Skrinka sa bude predávať v dvoch farebných prevedeniach, sivá a čierna za cenu 85€. Dostupnosť výrobca ohlásil na koniec júna.

Zdroj: techpowerup.com

 

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár