nVidia ponúka GeForce mini-PCs


V spolupráci s predajcami ponúka nVidia pre záujemcov kompaktné počítače (mini-PCs) s GeForce grafickými kartami…

Jedná sa pri tom o počítače rôznych predajcov, ktoré majú GeForce grafickú kartu a Micro-ATX alebo Mini-ITX skrinku. Predávané sú pod značkou GeForce SFF PCs, ktorá znamená GeForce Small-Form-Factor PCs. Okrem grafickej karty je od nVidie aj GeForce Experience a ShadowPlay softvér. „The Art of Gaming“označuje možnosť nalepiť na skrinku vinylové nálepky v nVidia dizajne. Manuál vysvetľuje ako postupovať. Päť rôznych nálepiek je pribalených ku každému počítaču.

Okrem toho sú pribalené hry z herného balíka piráti, hrdinovia a špióni. Aj v tomto prípade určuje zabudovaná grafická karta, aké hry dostanete (Assassin’s Creed IV: Black Flag a Splinther Cell Blacklist alebo aj Batman: Arkham Origins).

Tlačová správa hovorí v prípade použitého hardvéru len o GeForce grafických kartách GTX 700/600 série a aktuálnych Intel „Haswell“ procesoroch. Môžu sa ale objaviť aj zostavy s AMD procesormi a slabšími grafickými kartami GeForce GTX 600 série. Ceny GeForce SFF PCs majú začínať na okolo 500 Euro a siahajú podľa výbavy až k vyše 2000 Euro. Do určitej miery majú byť možné aj individuálne konfigurácie. Na Slovensku zatiaľ nie je oficiálne ohlásený žiaden predajca, ktorý by mal tieto mini-PCs v ponuke. Ďalšie informácie nájdete na oficiálnej stránke.

Zdroj: nVidia

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár