Takto vyzerá 18,4” tablet Samsung Galaxy View


V súčasnosti, kedy sa technológie posúvajú míľovými krokmi vpred, nie je ťažké sa stotožniť s akýmkoľvek konceptom. Ako si však predstaviť tablet väčší ako klasický notebook?
Koncom septembra nám dal výrobca z Južnej Kórei prvýkrát možnosť nahliadnuť na toto unikátne zariadenie. Dnes si môžeme prezrieť prvé obrázky, ktoré poskytol na sociálnej sieti Twitter redaktor Evan Blass. Pred nedávnom sa dokonca objavil tablet v ponuke niekoľkých predajcov na internete, mal by sa predávať za cenu $600 za 32GB verziu.
 samsunggalaxyview
Podľa portálu GSM Arena by mal byť poháňaný procesorom Exynos 7580 SoC, spomínané úložisko má kapacitu 32GB, nechýba ani displej s FullHD rozlíšením. Operačná pamäť dostala 2GB a na tablete sa nachádza aj microSD slot pre pamäťové karty na pridanie miesta až do kapacity 128GB.
Vybrať si bude možné z dvoch verzií, jedna len s WiFi adaptérom, pričom druhá bude disponovať 3G a LTE pripojením. Na ten si však bude treba odložiť vyššiu čiastku ako na model len s WiFi. Na prednej časti sa nachádza aj 2,1MPix web kamera schopná natáčať videá vo FullHD rozlíšení.
Ak teda neradi nosíte notebook ale potrpíte si na veľkú obrazovku, začnite šetriť, pretože tento tablet môže splniť vaše túžby.
Zdroj: engadget

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár