Dočkáme sa iPhone s 3D displejom?


Ak máte radi neoficiálne zvesti o očakávaných produktoch, máme pre vás jednu čerstvú. Ďalší iPhone by mal mať 3D displej.
Isté informačné zdroje tvrdia, že nasledujúci iPhone 6s, alebo nech sa akokoľvek ďalší iPhone volá, by mal mať displej s 3D efektom viditeľný voľným okom bez okuliarov. Podľa správ pochádzajúcich z Číny je Apple momentálne zaneprázdnený výrobou nového displeja, ktorý by mal byť celkom odlišný od tých súčasných.
Že môže byť na tom niečo pravdy podporuje aj fakt, že Apple v septembri získal patent na používanie hologramov na viacdotykových iPhone displejoch. U nových iPhone smartfónov by tak obraz mohol vystupovať z displeja. To však nemusí byť pre Apple šťastný ťah nakoľko s uvedením iOS 7 sa množili sťažnosti užívateľov, ktorí trpeli nevoľnosťou, závratmi a bolesťami hlavy. Tie spôsobili rozličné 3D efekty a animované prechody, ktoré síce vyzerali efektne no užívateľom spôsobovali spomínané nepríjemnosti. Problém odstránila až aktualizácia systému, ktorá efekty zakázala.
Hovoriť o tom, aký displej použije Apple u ďalšieho iPhone už teraz je príliš predčasné a sám Apple nič dlho ešte neprezradí. Musíme si tak ešte počkať.
Zdroj: phonearena

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár