Hardvérová klávesnica špecializovaná pre smajlíky


Na trh sa už čoskoro dostane klávesnica, ktorá je primárne zameraná na písanie smajlíkov. Najlepší model ich obsahuje až 120.
Ak vás už nebaví tradičné písanie smajlíkov pomocou klávesy Shift a iných kláves, môžete siahnuť po Emoji Keyboard od spoločnosti EmojiWorks. S touto klávesnicou bude veľmi jednoducho možné komunikovať pomocou obrovského množstva smajlíkov. Stačí stlačiť kláves „emoji“ a vybrať smajlíka.
Emoji Keyboard Pro
Z klávesnice sú na výber dokonca 3 varianty. Základná Emoji Keyboard ponúkne pre každú klávesu iba jedného smajlíka a dokopy tak bude k dispozícii 47 smajlíkov. Emoji Keyboard Plus už má 2 smajlíky na každú klávesu a tiež obsahuje prepínač na zmenu farby pleti smajlíka. Najvyšperkovanejší model Emoji Keyboard Pro obsahuje na väčšine z kláves až 3 smajlíky a ponúkne až 120 smajlíkov. Prepínač na zmenu farby pleti tiež nechýba.
EmojiWorks o klávesniciach uvádza, že budú spolupracovať s operačnými systémami Max OS X, iOS a Windows. S počítačom sa klávesnica spojí cez Bluetooth. Klávesnice sú schopné písať aj tradičné písmena, to však zrejme nie je funkcia, kvôli ktorej si ich zákazníci budú kupovať.

Všetky 3 klávesnice sú už dostupné na predobjednanie pričom za dopravu na Slovensko si spoločnosť účtuje $20. Najobyčajnejšia Emoji Keyboard sa predáva za $79,95, za Emoji Keyboard Plus si výrobca pýta $89,95 a Emoji Keyboard Pro stojí $99,95. Pre funkčnosť klávesnice budete potrebovať 2 AAA batérie a softvér od EmojiWorks, ktorý sa postará o transformáciu stlačených kláves na smajlíky. Prvé kusy klávesníc budú expedované budúci mesiac.
Zdroj: theverge

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár