HT-GT1 Sound Bar od Sony – naplňte svoj byt hudbou


Spoločnosť Sony predstavila výkonný 2.1 reproduktorový systém, ktorý poskytne kvalitnejšiu reprodukciu zvuku pri sledovaní televízie či počúvaní hudby zo smartfónu.
Integrované reproduktory v televíziách nemusia každému vyhovovať a ak užívateľ túži po kvalitnejšom zvuku nezostáva nič iné, ako siahnuť po externom riešení. Takým je aj Sony HT-GT1 Sound Bar s 2.1 kanálovým zvukom a výkonom 260W.
Zostavu tvorí nízky panel s reproduktormi a ovládaním a subwoofer, ktorý sa tradične stará o basy. Celá zostava disponuje precíznym dreveným spracovaním, ktoré by malo byť predpokladom pre eliminovanie vibrácií a kvalitnú reprodukciu zvuku. Pri sledovaní hovoreného slova sa hodí aj funkcia Sony ClearVoice, ktorá ho detailne vykreslí.HT-GT1_B_front_forPKG_
Sound Bar však nemusíte pripájať len k televízii. K reproduktorom môžete pripojiť aj USB kľúč či akýkoľvek mp3 prehrávač a to aj cez Bluetooth či NFC. Reproduktory možno následne ovládať prostredníctvom smartfónu pomocou aplikácie SongPal, ktorá je zdarma dostupná pre iOS a Android.
Pre zvýraznenie basov môžete využiť aj tlačidlo BASS BAZUKA. Systém zdobia pulzujúce LED, ktoré zatraktívnia počúvanie hudby. HT-GT1 Sound Bar bude dostupný od októbra za cenu približne 200€.
Zdroj: TS Sony

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár