Kingston SSDNow V300 120GB – vysoký výkon, príjemná cena 1


Nová generácia cenovo najvýhodnejších SSD diskov rady SSDNow V predstavuje výkonné riešenie pre spotrebiteľov, ktorí sa zameriavajú na cenu a hľadajú spôsoby, ako vylepšiť svoje súčasné stolné počítače alebo notebooky.

Kingston SSDNow V300 120GB – Úvod

Výmena klasického pevného disku za SSD je vo väčšine prípadoch najvhodnejším riešením ako zlepšiť používateľský zážitok na stolnom počítači alebo notebooku. Aj keď ceny SSD značne klesli voči minulému roku, cena za GB priestoru je v porovnaní s klasickým pevným diskom stále výrazne vyššia. Nejeden používateľ uvažujúci o kúpe SSD preto musí voliť medzi minimálnou komfortnou kapacitou a cenou. Na základe tohto kritéria väčšina používateľov volí 120 / 128GB model strednej triedy.

Pre týchto používateľov má Kingston v ponuke cenovo najvýhodnejšie SSD disky rady SSDNow V, ktoré nedávno rozšírila nová generácia V300. Nový disk SSDNow V300 je 10x rýchlejší ako tradičný pevný disk s rýchlosťou 7.200 RPM. Je vybavený radičom SandForce SF-2281 upraveným pre spoločnosť Kingston a optimalizovaný pre špičkové 19 nm NAND flash čipy Toshiba tak, aby disk dosahoval rýchlosť sekvenčného čítania a zápisu dát až 450 MB/s. Disk SSDNow V300 je vyrobený z najkvalitnejších komponentov v danej kategórii a ponúka súčasne kvalitu a výkon za dostupnú cenu pre tých, ktorí chcú vyskúšať SSD prvýkrát, alebo pre všetkých, ktorí chcú vylepšiť svoje súčasné počítače. Cena za recenzovaný 120GB model patrí medzi najvýhodnejšie, ostáva už iba preveriť výkon.

Zdroj: http://pc.zoznam.sk

Komentáre:

Komentárov


Zanechať komentár

Jedna myšlienka “Kingston SSDNow V300 120GB – vysoký výkon, príjemná cena