Motorola prináša na trh Moto G 2015 s možnosťou konfigurácie


Motorola potvrdzuje Moto Maker a 2GB pamäte RAM pre svoj nový smartfón Moto G 2015.Moto Maker predstavuje možnosť nakonfigurovať si smartfón podľa vlastných predstáv. Možnosti sú síce obmedzené, ale mal by si vybrať každý. Nechýba možnosť zvoliť farbu predného panelu či zadnej strany zariadenia. Dokonca je možné vybrať aj odtieň zariadenia. Môžete tak napríklad dostať reproduktor s fialovým nádychom.

 

 

Motorola ponúkne zariadenie pravdepodobne v 2 variantoch – s 8GB alebo 16GB pamäte. Motorola sa chváli, že zariadenie prichádza na trh s čistým Androidom 5.1. Nezabudlo sa ani na slušný hardvér. Zariadenie by mal poháňať Snapdragon 610 taktovaný na 1,7GHz spolu s Adrenom 405. Zobrazovací panel dostane 5″ s FULL HD rozlíšením, čo znamená PPI na úrovni 441.

O fotky sa postará 13mpx kamera so svetelnosťou f/2,25. Zadná kamera by mala byť schopná natáčať aj 4K videá. Predný fotočip dostal zase 2Mpx. Zariadenie dostalo batériu s kapacitou 2070mAh a malo by byť vodeodolné.

/doplnené

Podľa nových uniknutých špecifikácií sa zdá, že zariadenie dostane nakoniec 5″ displej s 720p rozlíšením a zároveň aj slabší procesor. Nový smartfón by mal poháňať Snapdragon taktovaný na 1,4GHz, z toho vyplýva, že by malo ísť o SoC s označením S410. S410 podporuje 13Mpx fotočipy a zároveň aj LTE.  Predný fotočip by mal podľa uniknutých obrázkov dostať zase 5Mpx. Verzia určená pre brazílsky trh by mala dostať aj podporu TV tuneru. Okrem toho sa spomína aj väčšia batéria s kapacitou 2470mAh.

Zdroj: Motorola, mstp

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár