OCZ uvádza SSD Vector 180


OCZ aktualizuje svoju najvýkonnejšiu sériu 2,5″ SATA SSD Vector, u ktorej zvyšuje spoľahlivosť prostredníctvom Power Failure Management a pridáva ShieldPlus Warranty

OCZ Storage Solutions, spoločnosť patriaca pod Toshiba Group, oznamuje dostupnosť novej rady SATA III SSD Vector 180 pre najnáročnejších používateľov, ktorých neuspokojí nič iné ako to najlepšie. Séria SSD Vector 180 predstavuje vďaka vyššiemu výkonu, spoľahlivosti a životnosti flash úložné riešenie špičkovej úrovni.

Voči predchádzajúcej sérii Vector 150 stúpla kapacita z 480GB na 960GB vďaka použitiu Toshiba A19 NAND Flash, zvýšila sa spoľahlivosť vďaka Power Failure Management (PFM) a zlepšila sa zákaznícka podpora vďaka ShieldPlus záruke.


výkonnostná špecifikácia série Vector 180 je identická s predchádzajúcou sériou Vector 150

OCZ Vector 180 je vybavený ochranou proti náhlemu výpadku napájania nazvanej Power Failure Management (PFM), ktorá má zabrániť zablokovaniu SSD tým, že firmvér SSD periodicky vytvára zálohy mapovacej tabuľky dát. Pre tento účel obsahuje SSD kondenzátory, vďaka ktorým je možné ochrániť data at-rest rovnako ako je tomu u SSD Crucial.


Priamym konkurentom SSD Vector 180 je Intel SSD 730 Series


Vector 180 síce nedosahuje špičkový výkon konkurenčného Samsung 850 PRO,
no zato poskytuje najvyšší ustálený výkon zo všetkých SSD na trhu


Silnou stránkou série SSD Vector 180 je aj kombinovaná záťaž

Na sériu SSD Vector 180 je namiesto štandardnej limitovanej päťročnej záruky poskytovaná nová ShieldPlus záruka, vďaka ktorej koncový používateľ dokonca ani nemusí mať k dispozícii doklad o kúpe na to, aby sa mu dostala vysoko kvalitná podpora pri odstraňovaní prípadných problémov s SSD Vector 180. Vyhradenej osobe služby zákazníkom OCZ stačí iba poskytnúť sériové číslo SSD a ak sa problém nepodarí vyriešiť a SSD Vector 180 bude vyhodnotený ako chybný, tak OCZ zašle zákazníkovi nový SSD Vector 180 rovnakej kapacity, ku ktorému bude pribalený predplatený spiatočný štítok. Jediné čo sa od zákazníka bude požadovať teda bude bezplatné odoslanie chybného SSD späť výrobcovi, čím by sa mali koncoví užívatelia ťažiť z výrazne skrátených prestojov a teda ostať maximálne produktívny vďaka SSD od OCZ.

 

Detailne zábery na SSD Vector 180.

v180-10b

v180-9b

OCZ-Vector-180-Series-SSD-02

IMG_2120_575px

 

Zdroj: pc.zoznam.sk

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár