Razer BlackWidow Ultimate – prvotriedna pavúčia mechanika


Čierne vdovy v Razer zastupujú modelový rad mechanických klávesníc, ktoré sú v závislosti od majetnosti hráča dostupné v niekoľkých prevedeniach.

Razer BlackWidow Ultimate – Úvod, Balenie, Špecifikácie

Modelom s najvyššou cenovkou (139,99EUR) je BlackWidow Ultimate (vrátane Mass Effect 3Dragon Age IIBattlefield 3), za 99,99EUR kúpite "obyčajnú" BlackWidow (ochudobnená o podsvietenie) a za BlackWidow Tournament Edition výrobca odporúča pýtať 79,99EUR (bez podsvietenia a numerického bloku).

Každý z uvedených modelov má svoju Stealth verziu, kde sú namiesto modrých použité hnedé "neklikacie" tlačidlá CherryMX. No a aby toho nebolo málo, aktuálne má kompletný line-up prívlastok "2013", v ktorom výrobca pridal natívnu podporu cloudového rozhrania Synapse 2.0 a matný povrch tela klávesnice.

O mechanických klávesniciach ako takých sme už čo-to popísali v recenzii SteelSeries 6GV2. Vo všeobecnosti majú mechanické klávesnice vzácnu schopnosť skombinovať absolútne základný dizajn s veľmi neobyčajnou a pre väčšinu ľudí doslova odstrašujúcou cenou… 🙂

Balenie

Razer siahol do železných zásob a poslal k nám už inak vypredaný model BlackWidow Ultimate z edície Mass Effect 3. Tomu je adekvátne prispôsobený dizajn škatule, na ktorom okrem Mass Effect motívov nesmie chýbať podobizeň hlavnej postavy trilógie, člena špeciálnej jednotky N7, commandera Sheparda (s adekvátne drsným výrazom v tvári). Krabica už evidentne čo-to preskákala a pomaly už prestávala plniť svoju primárnu funkciu.

 

Príslušenstvo

Štandardnou súčasťou balenia by malo byť niekoľko reklamných prospektov a produktových katalógov. My sme boli radi, že sme vo vnútri našli hlavne tú klávesnicu, letáčiky pravdepodobne zapatrošili v niektorej z predošlých redakcií.

Špecifikácie

 

 

Razer BlackWidow Ultimate
Materiál
plast
Typ spínačov
mechanické (CherryMX Blue/Brown)
Dĺžka kábla
~2m
Rozmery
475mm (šírka)
171mm (hĺbka)
30mm (výška)
Hmotnosť 1500g
Operačný systém
všetky
Orientačná cena
BlackWidow Ultimate: ~130EUR s DPH (priemerná cena, máj 2013)
BlackWidow: ~93EUR s DPH (priemerná cena, máj 2013)
Tournament Edition: ~79EUR s DPH (priemerná cena, máj 2013)
Stránka produktu Razer BlackWidow Ultimate
Razer BlackWidow
Razer BlackWidow Tournament Edition

Graf ceny produktu Razer BlackWidow Ultimate 2013 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj:http://pc.zoznam.sk

 

 

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár