ADATA uvádza UV130 USB Flash Drive


ADATA UV130 USB Flash Drive 01Spoločnosť ADATA predstavila UV130 USB Flash Drive. Vzhľad vysoko kvalitného titánového kľúča s využitím pevnej zinkovej zliatiny a otvorom inšpirovaným spojlerom závodného automobile robia nielen vysoko odolný kľúč, ale aj štýlový módny doplnok pre každodenné použitie. Disk má jednoduchý a pritom veľmi atraktívny vzhľad.

Pod ním sa ukrýva precízne spojenie technológie s odolným telom zo zinkovej zliatiny pre vyššiu životnosť. Určený je pre ľudí, ktorí hľadajú vysokú kvalitu, no zároveň očakávajú praktické použitie a výnimočný štýl. Práve preto je dizajn UV130 s veľkým otvorom inšpirovaný tvarom spoileru pretekárskeho automobilu, aby sa zvýraznila jeho mobilita. Veľký otvor pre remienok ho umožňuje ľahko prenášať aj ako prívesok na kľúčoch.

ADATA-UV130-USB-Flash-Drive-02

Na splnenie rôznych požiadaviek na skladovaciu kapacitu je disk k dispozícii v kapacitách 8 GB a 16 GB. Okrem toho si môžu majitelia USB flash diskov ADATA stiahnuť bezplatný softvér UFDtoGO a OStoGO a užívať si doživotnú záruku vysokej mobility a pohodlia. USB Flash Drive UV130 bude k dispozícii prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov.

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár