EIZO FlexScan EV323 ponúka 4K IPS displej aj na hranie


EIZO-FlexScan-EV323Pre náročných zákazníkov si EIZO pripravilo nový 31,5″ monitor FlexScan EV3237, ktorý ponúkne obrazovku typu IPS s rozlíšením 4K. Podľa výrobcu má tento nový model široký záber a je určený pre kanceláriu, herné zostavy aj CAD. Monitor ponúkne veľkú obrazovku IPS s rozlíšením 3840×2160 pixelov, čo je štvornásobné rozlíšenie Full HD.

Nový monitor sľubuje funkcie pre šetrenie energiou, dobrú ergonómiu a tiež funkcia obraz v obraze a obraz vedľa obrazu (PiP a PBP). Monitor ponúka pozorovacie uhly 178°/178°, jeho statický kontrast je 1000:1, odozva 5 ms a jas 300 cd. Pre pripojenie k počítaču poslúži DisplayPort 1.2, HDMI alebo dual link DVI. Pre zobrazenie v rozlíšení 3840×2160 px pri 60 Hz využijeme DisplayPort 1.2, avšak ďalšie rozhrania sa dajú využiť práve pre funkcie PiP a PBP. EIZO sľubuje, že vďaka riadeniu LED podsvieteniu pomocou vysokorýchlostného PWM monitor nebude blikať a zároveň bude možné nastaviť jas aj pod 1% jeho maximálnej hodnoty.

EcoView Optimizer 2 poslúži k úsporám energie, pomocou znižovania jasu s ohľadom na okolité osvetlenie. Senzor EcoView Sense 2 detekuje prítomnosť používateľa a vie monitor vypnúť a po návrate používateľa automaticky zapnúť. EIZO ponúka aplikácie ScreenManager Pre a EIZO Monitor Configuration pre jednoduchšie nastavenie monitora, jeho farieb a iných vlastností. Súčasťou monitora je stojan s možnosťou nastavenia výšky v rozsahu 139 mm, naklopením a natočením, 1 Wattový reproduktor a konektor pre slúchadlá. Je tu tiež certifikácia Energy Star 6.0 a TCO Certified Displays 6.0. K dispozícii bude čierne a sivé prevedenie.

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár