Corsair prichádza s ultra tichou RM sériou zdrojov


Certifikácia 80+ Gold, nepočuteľný chod, vysoká stabilita, monitorovanie zdroja cez pribalený softvér a plne modulárne zdroje. Tak by sa dalo charakterizovať 6 nových „kúskov“ od Corsair.

Spoločnosť oznámila novinky tento Štvrtok a hneď aj ich dostupnosť. Teda nemusíme čakať kedy prídu na trh, objednávať už môžme hneď. Na začiatok treba spomenúť, že plne nahrádzajú sériu TX. Corsair pridal do novej série RM certifikáciu 80+ Gold, ultra tichý ventilátor a monitorovanie zdroja cez pribalený sofvér. Všetky zdroje sú navyše plne modulárne a káble majú nízky profil, čo uprednostia stavitelia zostáv. Toľko „pretriasaná“ kompatibilita s Haswell procesormi je zaručená. Ak ste nezastihli prečo zdroje a procesory Haswell nemusia byť kompatibilné, prečítajte si tento článok.

 


Aby som však neodobočoval od témy, pozrime sa čo nám nové zdroje ešte ponúkajú. RM séria je navrhnutá tak aby bolo tichá aj pri vysokej záťaži. Použité sú kvalitné kondenzátory, ktoré (podľa Corsair) takmer nebzučia. Ventilátor sa zapína pri 40% záťaži zdroja a začína zvyšovať otáčky až pri 70%. Najvyšší model má pribalený Digital Bridge kábel na monitorovanie cez probalený softvér. Monitorovať v reálnom čase sa dá priamo cez pripojenie na základnú dosku alebo cez Corsair Link Hub.

 

 

 

Novinky sú dostupné v kapacitách 450W, 550W, 650W, 750W, 850W a 1000W. Zdroje sú dostupné od Septembra a všetky majú 5 ročnú záruku. Bližšie informácie s odporúčanými cenami sú dostupné na tomto odkaze.
Zdroj: http://pc.zoznam.sk

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár