Monitor pre šampiónov Benq XL2430T.


Zobrazujte vaše víťazstvo na tomto 24″ monitore XL2430T, ktorý prebúdza v každom tie najlepšie schopnosti. Je navrhnutý s ohľadom na perfektný pohyb, rýchle hranie, presné ovládanie, intuitívne zážitky a šetrnosť k očiam hráčov.

 

Hranie hier spočíva v detailoch

Vďaka mnohoročným skúsenostiam s vývojom profesionálnych herných monitorov a blízkym stretnutiam s legendárnymi hráčmi po celom svete sme sa naučili, čo je pre skutočný víťazný herný monitor dôležité. Najlepší herný monitor skutočne závisí od mnohých funkcií podporujúcich výkon, ktoré predstavujú kritický rozdiel medzi víťazstvom a porážkou. Hranie hier spočíva v detailoch. Preto sa naši inžinieri a návrhári usilujú o dokonalosť v každom detaile, ktorý môže nakoniec prispieť k celkovému triumfu v hre.

 

Technológia Motion Blur Reduction na zvýšenú ostrosť počas hier

Nová technológia BenQ Motion Blur Reduction ďalej vylepšuje zážitky z extrémne plynulého hrania bez rozmazávania, najmä pri FPS hrách nabitých akciami, kde rozhoduje každá milisekunda. Vďaka technológii Motion Blur Reduction už hráči nemusia trpieť stratou času, herného pohodlia alebo zlou kvalitou obrazu vplyvom rozmazávania pohybu a časového oneskorenia. Namiesto toho majú všetko potrebné, aby vďaka dlhšiemu času reakcie získali na svoju stranu výhodu na dosiahnutie maximálne dokonalého víťazstva.

Conventional Motion Blur Reduction

Rýchly čas odozvy GTG 1 ms

Rýchly čas odozvy GTG 1 ms znamená rýchlosť bez rozmazávania pre kvalitnejšie herné zážitky. Akcie s rýchlym pohybom a dramatické prechody sú vykresľované plynulo, bez nežiaduceho rozmazávania alebo iných artefaktov. Ovládajte vývoj vašej hry a nenechávajte ho v rukách pomalého displeja.

Other Monitors BenQ XL2430T

Technológia Gaming Refresh rate Optimization Management

Ako popredná svetová značka v oblasti herných monitorov ponúka spoločnosť BenQ viac, než len funkciu obnovovacej frekvencie pre rôzne rozlíšenia – pomocou technológie Gaming Refresh rate Optimization Management sa dosahuje viac úrovní optimálnych obnovovacích frekvencií (100/120/144 Hz), čo prináša používateľom bezkonkurenčný herný výkon. Prostredníctvom tejto funkcie navrhnutej pre hráčov, spolupracujúcej s funkciami Display Mode a Smart Scaling, ponúka spoločnosť BenQ komplexné riešenie obnovovacej frekvencie pre herných nadšencov.

 

20 úrovní nastavenia sýtosti farieb na optimalizáciu presnosti hrania

Je absolútne nevyhnutné, aby XL2430T poskytoval flexibilitu, ktorú potrebujete pre požadovaný farebný výkon. Preto spoločnosť BenQ včlenila do tohto monitora 20 úrovní nastavenia sýtosti farieb, aby splnila špecifické hráčske požiadavky na zobrazenie a preferencie pre všetky typy hrania hier. Táto jedinečná funkcia je na zvýšenie pohodlia k dispozícii prostredníctvom On Screen Display (OSD) alebo softvéru Display Pilot.

Dizajn so stupnicou nastavenia na jednoduché každodenné nastavenie

Aby mohli hráči s najvyššou presnosťou, efektivitou a pohodlím duplikovať úplne rovnaké nastavenie monitora, vytvorila spoločnosť BenQ niekoľko doplnkov k dizajnu XL2430T so stupnicou nastavenia. Výškovo nastaviteľný stojan je teraz označený 14 výškovými úrovňami detegovateľnými posuvnou značkou. Detekovateľné stupnice sú tiež pridané na obrazovku, ktorá umožňuje naklonenie dopredu alebo dozadu o 0°, 10° a 20°, a otočenie doľava alebo doprava pod širokým radom uhlov. Každý monitor XL2430T môže byť osobným monitorom XL2430T.

Technológia Black eQualizer Dynamic s automatickým nastavením jasu

Novo vylepšená technológia farebnej jednotky Black eQualizer Dynamic prináša celkom novú úroveň optimalizácie viditeľnosti s automatickým nastavením jasu. XL2430T dokáže detegovať vstupný zdroj a automaticky jemne doladiť množstvo vylepšení jasu v rámci rozsahu úrovne jasu vybranej používateľom. Teraz môžu hráči v kritickom boji ľahko zbadať svojich nepriateľov a rýchlo reagovať na akúkoľvek situáciu bez toho, aby museli zdvihnúť prst a robiť ručné nastavenie.

Zavádzač Game Mode Loader odhaľuje tajomstvo

Tajomstvo je vyzradené. Stiahnite si špeciálne herné predvoľby používané profesionálnymi hráčmi a uvidíte to, čo vidia profesionáli. Každý režim je detailne vyladený tak, aby ste mohli tieto exkluzívne predvoľby, používané profesionálnymi hráčmi, využiť vo svoj prospech. Pre rýchly prístup a hranie hier môžu byť uložené aj vo vašom ovládači S Switch. V budúcnosti budú uvoľnené ďalšie nastavenia profesionálnych hráčov, aby ste mohli byť vo svojej hre vždy najlepší.
Download the Game Mode Loader

Prispôsobte svoje individuálne preferencie zobrazenia

Funkcie Display Mode a Smart Scaling umožňujú zmeniť obraz monitora podľa vašich preferencií a simulovať akýkoľvek herný zážitok. Pomocou funkcie Display Mode môžete tento monitor ľahko prepínať medzi 7 rôznymi veľkosťami obrazovky – 17″, 19″, 19″W, 21,5″, 22″W, 23″W a 24″W.

Ak chcete veľkosť obrazovky ďalej upraviť, môžete takisto využiť výhody funkcie Smart Scaling. Funkcia Smart Scaling poskytuje flexibilitu neobmedzenej zmeny veľkosti obrazu podľa vašich preferencií. Pri použití iba jedného monitora môžete simulovať akékoľvek hranie hier a používať rôzne veľkosti zobrazenia pre turnaje. Funkcie Display Mode a Smart Scaling používajte spoločne na získanie najlepšieho zobrazenia pre akúkoľvek aplikáciu či hru.

 

Nastavenie režimu Auto Game pre jednoduchosť a pohodlie

Režim Auto Game umožňuje, aby XL2430T detegoval žáner hranej hry a automaticky prepol nastavenie zobrazenia na príslušný herný režim. Je tiež navrhnutý na vytvorenie odporúčania na stiahnutie pre nové herné režimy. Táto jedinečná funkcia je dostupná prostredníctvom nastavenia On Screen Display (OSD), rovnako ako softvéru Display Pilot alebo S Switch Arc, ktorý má vstavaný rýchly kľúč pre tento režim.

Režim Game na cesty na univerzálny prístup odkiaľkoľvek

Aby si hráči ušetrili problémy s opätovným sťahovaním a resetovaním herných režimov, umožňuje XL2430T hráčom uložiť herné režimy na USB flash na jednoduchý a bezproblémový prenos. Svoje vlastné herné režimy môžete takisto s kýmkoľvek zdieľať prostredníctvom cloudového úložiska alebo platforiem pre sociálne médiá. Táto inovačná funkcia umožňuje herným komunitám ľahko zdieľať, spolupracovať a slobodne sa spájať.

Ovládač S Switch Arc s Rounder Fit na zvýšenie pohodlia

S Switch Arc je externý ovládač spolupracujúci s tlačidlami predvolieb, ktorý je možné upraviť osobným nastavením zobrazenia na hry, prácu alebo zábavu. S Switch Arc podporuje nielen rýchly kľúč pre režim Auto Game, ale aj zaoblenejší vzhľad na prirodzenejšie a pohodlnejšie uchopenie, ktoré umožňuje hráčom najlepšiu navigáciu medzi hernými režimami.

Softvér Display Pilot pre OSD navigáciu

Novo aktualizovaná funkcia Display Pilot umožňuje používateľom vykonávať všetky OSD nastavenia a ponúka im aj priamy prístup k funkcii zavádzača herného režimu Game Mode Loader na okamžité stiahnutie a inštaláciu predvolieb nastavenia zobrazenia ich obľúbenej hry alebo obrazovky profesionálneho hráča.

Skvelá konštrukcia na skalopevné hranie hier

Stojan základne ďalšej generácie, vyznačujúci sa najnovšou hranatou kompaktnou základňou, ktorá je perfektne paralelná k povrchu stola a stojan monitora starostlivo umiestnený v zlatom reze ako protiváha displeja, ponúka novú úroveň stability na najstabilnejšie hranie hier – s preukázateľnými výsledkami prísneho testovania otáčania a otrasov. Okrem toho redukovaná šírka a hĺbka ďalej skracujú vzdialenosť medzi klávesnicou a monitorom, vďaka čomu ste k hre bližšie, než kedykoľvek predtým.

Čistý kovový vzhľad zdokonalený ergonomickým dizajnom rukoväti

Stojan monitora pokrytý zliatinou hliníka pôsobí dômyselným a mysterióznym kovovým vzhľadom, evokujúcim majestátnosť hry. Navyše je ergonomicky optimalizovaný s rozšírenou a zosilnenou hornou rukoväťou, ktorá je pohodlná na uchopenie, vďaka čomu sa tento monitor omnoho ľahšie prenáša z miesta na miesto.

Zaťažiteľný kovový háčik na slúchadlá na zvýšenie flexibility a životnosti

Umiestnením na zaťažiteľný háčik na slúchadlá na ľavej strane displeja tohto monitora môžete slúchadlá pohodlne odložiť na dosah ruky. Materiál tohto háčika na slúchadlá bol vylepšený na zliatinu hliníka, ktorá ponúka mimoriadnu tvrdosť a silu na predĺženie životnosti.

 

Technológia Low Blue Light ako preventívne opatrenie pre ochranu zraku

Dívajte sa dlhé hodiny na jasný a príjemný obraz alebo súťažte s prvotriednymi podmienkami zobrazenia, ktoré prináša nová technológia BenQ Low Blue Light. Svetlo modrého spektra, ktoré je vytvárané bežnými obrazovkami počítačov, je kritickou príčinou poškodenia zraku, únavy očí, bolestí hlavy a porúch spánku. Teraz je zrak hráčov lepšie chránený vďaka ponuke rôznych nastaviteľných nízkych úrovní modrého svetla. Nie sú teda už potrebné okuliare žltého odtieňa na zvýšenú ochranu zraku a hranie hier môže byť jasné, pohodlné a bezproblémové!

Technológia potláčajúca blikanie obrazu na pohodlné hranie hier

Monitor XL2430T vyvinutý v spolupráci s profesionálnymi hráčmi bol vylepšený tak, aby eliminoval blikanie obrazu pri všetkých úrovniach jasu. To prináša efektívne zníženie únavy zraku a zvýšenie herného výkonu prostredníctvom extrémne pohodlného zobrazenia aj tým najzapálenejším hráčom, ktorí trávia hraním hier dlhé hodiny. Herný monitor BenQ vybavený technológiou na potlačenie blikania obrazu Gaming-comfort Flicker-free predstavuje účinnú zbraň na vašich najsilnejších súperov.

Without Flicker-free With Flicker-free

Oficiálne herné monitory Intel Extreme Masters

Monitory BenQ radu XL, stvorené pre konečné víťazstvo, sú monitory oficiálneho globálneho turnaja Intel Extreme Masters Season 2014/2015.

Kompatibilita s Windows® 8/8.1 pre univerzálnosť

XL2430T prešiel certifikáciou Windows® 8/8.1 a je plne kompatibilný so systémami farieb Windows® 8/8.1. Pripojte XL2430T k vášmu počítaču a systém Windows® 8/8.1 ho okamžite deteguje, vykoná nastavenie a pripojenie bez toho, aby ste museli čokoľvek robiť.

Technologické umelecké dielo

XL2430T je navrhnutý nielen s ohľadom na životnosť, robustnosť a funkčnosť, ale môže sa takisto pochváliť štýlovým dizajnom, ktorý získal niekoľko medzinárodných dizajnových ocenení, ako napríklad reddot design award 2014.

Označenie ecoFACTS

Označenie ecoFACTS dokazuje, aké sú produkty BenQ ekologické!

Spoločnosť BenQ nechce len pasívne plniť normy pre ekologické produkty, ale chce tiež aktívne vyvíjať produkty šetrné voči životnému prostrediu!

ecoFACTS vyhlasuje, že BenQ vyvíja maximálne úsilie v oblastiach náhrady nebezpečných látok, voľby materiálu, dizajnu obalov, energeticky úsporného dizajnu a iných aspektov svojich produktov

Mercury-free LED-backlit displayEco-friendly ink printing in packaging boxBFR/PVC-free casing plastics

 

Zdroj: benq.sk

Komentáre:

Komentárov