Sharkoon Drakonia Black Laser


Nová verzia populárnej zelenej myšky Drakonia prišla vynovená v elegantnej čiernej verzii s viacerými vylepšeniami.
Novinka si zachovala ergononomický dizajn predošlej verzie. Celkovo má jedenásť tlačidiel so štvorsmerovým kolieskom. Užívateľ si môže uložiť vytvorené profily podľa svojho gusta. Softvér je prepracovaný a dovoľuje užívateľovi plne nastaviť vlastné nastavenia všetkých tlačidiel, vrátane skrolovacieho kolieska. Výrobca implementoval laser ADNS-9800 od firmy Avago, ktorý podporuje až 8200 DPI a 12 000 FPS.

 
Na ľavej strane myšky nájdeme štyri LEDky indikujúce nastavenie citlivosti DPI. Tlačítko DPI je situované nad skrolovacím kolieskom. Vrchná časť Drakonie je potiahnutá imitáciou dračej kože, ako ináč :-). Farbu svietiaceho loga Sharkoon si užívateľ môže zvoliť z 24 voliteľných farieb. Nastaviť sa dá aj intenzita svietivosti a blikanie prípadne neprerušované svietenie loga.

 

 
Drakonia Black Laser je pogumovaná a teda lepšie drží v ruke. Keďže sa bavíme o hráčskej myške, nesmú chýbať ani závažia, ktorých je šesť s váhou po 5g. Sharkoon nezabudol ani na vylepšenie samotného kábla, ktorý je potiahnutý textíliou a zakončený pozláteným USB konektorom. Doporučená cena by mala byť nastavená na 38€.

 

 

 

Voliteľné 5g závažia

 

Zdroj: techpowerup.com

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár