Transcend MP710 – prehrávaj hudbu a meraj spálené kalórie


Poslednou dobou čoraz viac preniká elektronika aj do fitness segmentu a tam by sa dal zaradiť aj nový mp3 prehrávač Transcend MP710, ktorý okrem prehrávania hudby dokáže merať spálené kalórie a spravené kroky.
Spoločnosť Transcend uviedla mp3 prehrávač, ktorý v sebe kombinuje prehrávanie hudby a fitness doplnky. Tie spočívajú v počítadle prejdených krokov založenom na G-senzore (akcelerometer) a v meraní spálených kalórií. Ak ste športový typ, ktorý pri cvičení počúva rád hudbu je tento mp3 prehrávač možno práve pre vás.
Na prehrávači je možné vopred si stanoviť množstvo kalórii, ktoré by chcel užívateľ spáliť, či počet krokov, ktoré by chcel prejsť. Následne je tak možné sledovať ako ďaleko ste od stanoveného cieľa a počúvať pri tom obľúbenú hudbu alebo rádio.
Na prehrávač je tiež možné zaznamenávať hlas cez diktafón či vysielanie z FM rádia až do dĺžky 28 hodín. Pri pohybe je dôležité, aby slúchadla dobre držali o čo by sa mali postarať držiaky v tvare hákov, ktoré sú navyše odnímateľné.
MP710 prehrávač disponuje batériou, ktorá ho dokáže poháňať 42 hodín a pre pesničky formátu MP3, WMA či WAV poskytne 8GB miesta. TFT farebný displej má uhlopriečku 2 palce s rozlíšením 240x320px. SNR dosahuje hodnoty viac ako 90db. Predávať sa bude za cenu približne 47€.
Zdroj: TS Transcend

Komentáre:

Komentárov

Zanechať komentár